Seitsme linna muusika Seitsme linna muusika Igal suvel ühendab muusika Ida-Virumaa eri piirkonnad ühtseks kultuuriliseks tervikuks. Teede ristumiskohas asuv Jõhvi oma iidse kiriku ja peatselt valmiva uue kontserdimajaga, tööstuskeskus Kohtla-Järve, piirilinn Narva ja tema suursugune varemetest tõusev Aleksandri kirik, merekuurort Narva-Jõesuu, üllatav Sillamäe ja teised pakuvad igaüks toreda ning meeleoluka kontserdi. Need kontserdid viivad publiku üheks õhtuks reisile Seitsme linna muusika
ENG / EST / RUS

Seitsme linna muusika

2.-28. juulil 2020 Ida-Virumaa

Igal suvel ühendab muusika Ida-Virumaa eri piirkonnad ühtseks kultuuriliseks tervikuks. Teede ristumiskohas asuv Jõhvi oma iidse kiriku ja peatselt valmiva uue kontserdimajaga, tööstuskeskus Kohtla-Järve, piirilinn Narva ja tema suursugune varemetest tõusev Aleksandri kirik, merekuurort Narva-Jõesuu, üllatav Sillamäe ja teised pakuvad igaüks toreda ning meeleoluka kontserdi.

Seitsme linna muusika

Korraldaja Eesti Kontsert

www.concert.ee

„7 linna muusika“ on mõnus suvine kohtumispaik Ida-Virumaal. Maakonna eri paigus kulgeva festivali kava on ¾anriliselt mitmekesine, kirju nagu Ida-Virumaa ise.

Seekord on festivali teema maailmalinnad Ida-Virumaal. Tõmbame paralleelid kohaliku paiga ja kauge linna vahele, mille vaated hakkavad ilmestama kontserdikohta: „Damaskuse kirikukellad“ Kreeka õigeusu ja Süüria koorimuusikaga, „Peterburi – armastuse varjundid“ 19. sajandi heliloojate romanssidega, mõnus jazz ja palju muud. Need kontserdid viivad publiku üheks õhtuks reisile.

Oktoober 2021
ETKNRLP
    1 2 3
45678910
111213 14 15 16 17
18192021222324
25262728293031
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Seitsme linna muusika

Seitsme linna muusika

Korraldaja Eesti Kontsert es1 = 'mailto:info@'; es2 = ';concert.ee'; ts1 = 'info@conc&'; ts2 = '#x65;rt.ee'; document write(' '+ts1+ts2+' '); info[no-Smpam)@concert.ee www Igal suvel ühendab muusika Ida-Virumaa eri piirkonnad ühtseks kultuuriliseks tervikuks. Teede ristumiskohas asuv Jõhvi oma iidse kiriku ja peatselt valmiva uue kontserdimajaga, tööstuskeskus Kohtla-Järve, piirilinn Narva ja tema suursugune varemetest tõusev Aleksandri kirik, merekuurort Narva-Jõesuu, üllatav Sillamäe ja teised pakuvad igaüks toreda ning meeleoluka kontserdi.

Seitsme linna muusika

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »