Rapla kirikumuusika festival Rapla kirikumuusika festival Rapla Kirikumuusika Festival sai alguse 1993. aastal koostöös Soome kirikumuusikutega, eesmärgiks tutvustada festivalipublikule maailma rikkalikku muusikapärandit. ee/est/piletid/xxix-rapla-kirikumuusika-festival-26-juuni-11-juuli-2021-74105/ Rapla kirikumuusika festival
ENG / EST / RUS

Rapla kirikumuusika festival

26. juunil - 11. juulil 2021 Raplamaa kirikud

Rapla Kirikumuusika Festival sai alguse 1993. aastal koostöös Soome kirikumuusikutega, eesmärgiks tutvustada festivalipublikule maailma rikkalikku muusikapärandit.

Rapla kirikumuusika festival

Festivali korraldaja: Muusikute fond PLMF
Kunstiline juht: Pille Lill
E-post:
Koduleht: www.plmf.ee
PROGRAMM: www. raplafestival.ee

Aastate jooksul on ette kantud arvukalt klassikalise muusika kullafondi kuuluvaid teoseid ning mitmeid suurvorme. 1997. aastal väljus festival Rapla Maarja-Magdaleena kiriku müüride vahelt ning haare on ulatunud teistesse Eesti linnadesse ja maakondadesse. Professionaalsel tasemel muusika on kõlanud Rapla maakonna väikestes külakirikutes, Tallinnas ja Haapsalus ning kammerlikud kontserdid on toimunud ka Eestimaa kaunites mõisates. Festivalil astub üles enamus Eesti muusikaeliidist ning välisesinejaid Rootsist Jaapanini. Alates 2010. aastast on festivali raames toimunud Rahvusvaheline Rapla Suvekool meistrikursustega lauljatele, keelpilli- ja puhkpillimängijatele ning dirigentidele.
Samast aastast on festivali kunstiliseks juhiks ooperilaulja Pille Lill ning korraldajaks Muusikute fond PLMF.
2021. aasta festival on pühendatud Rapla kiriku 120. aastapäevale.

Piletid on müügil siin: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/xxix-rapla-kirikumuusika-festival-26-juuni-11-juuli-2021-74105/ 

 

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Rapla kirikumuusika festival

Rapla kirikumuusika festival

Festivali korraldaja: Muusikute fond PLMF Kunstiline juht: Pille Lill E-post: es1 = 'mailto:plmf'; es2 = '@plmf.ee'; ts1 = 'plmf@plmf.e'; ts2 = '5;'; document write(' '+ts1+ts2+' '); plmf[no-Smpam)@plmf.ee Koduleht: www Rapla Kirikumuusika Festival sai alguse 1993. aastal koostöös Soome kirikumuusikutega, eesmärgiks tutvustada festivalipublikule maailma rikkalikku muusikapärandit.

Rapla kirikumuusika festival

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »