Pärnu muusikafestival ja Järvi akadeemia Pärnu muusikafestival ja Järvi "Pärnu Muusikafestival ja Järvi Akadeemia jätkavad aastakümnete pikkust Pärnu heade muusikafestivalide traditsiooni. Festivali kunstiliseks nõustajaks on Paavo Järvi. Pärnu Muusikafestival on eelkõige orkestrifestival, oluliseimaks nurgakiviks on fantastiline festivaliorkester, kuhu tullakse mängima kõikjalt üle maailma. " Pärnu muusikafestival ja Järvi akadeemia
ENG / EST / RUS

Pärnu muusikafestival ja Järvi akadeemia

15.-21. juulil 2019 Pärnu

"Pärnu Muusikafestival ja Järvi Akadeemia jätkavad aastakümnete pikkust Pärnu heade muusikafestivalide traditsiooni. Festivali kunstiliseks nõustajaks on Paavo Järvi. Pärnu Muusikafestival on eelkõige orkestrifestival, oluliseimaks nurgakiviks on fantastiline festivaliorkester, kuhu tullakse mängima kõikjalt üle maailma.

Pärnu muusikafestival ja Järvi akadeemia

Festivali korraldab: MTÜ Jävi Festival

www.jarvifestival.ee

Lisaks orkestritele on võimalik kuulata suurepäraseid soliste, kes astuvad üles nii orkestri ees kui kammermuusikutena. Järvi Akadeemias saavad kõrgetasemelist muusikaharidust paljud noored muusikud, keda õpetavad oma ala tõelised professionaalid."

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Pärnu muusikafestival ja Järvi

Pärnu muusikafestival ja Järvi

Festivali korraldab: MTÜ Jävi Festival es1 = 'mailto:kris'; es2 = 'tjan.hallik&'; es3 = '#x40;jarvifes&#'; es4 = 'x74;ival.ee'; ts1 = 'kristjan.ha'; ts2 = 'llik@jarvif'; ts3 = ';estival.ee'; document write(' '+ts1+ts2+ts3+' '); kris[no-Smpam)tjan.hallik@jarvifestival.ee www "Pärnu Muusikafestival ja Järvi Akadeemia jätkavad aastakümnete pikkust Pärnu heade muusikafestivalide traditsiooni. Festivali kunstiliseks nõustajaks on Paavo Järvi. Pärnu Muusikafestival on eelkõige orkestrifestival, oluliseimaks nurgakiviks on fantastiline festivaliorkester, kuhu tullakse mängima kõikjalt üle maailma.

Pärnu muusikafestival ja Järvi akadeemia

www.festivals.ee © 2015 Estonian Music Festivals »