Tallinna talvefestival Tallinna talvefestival Festival toimub koostöös Tallinna Kesklinna Valitsusega loomaks atraktiivset ja tegevuspõhist keskkonda nii Tallinna elanikele kui ka külalistele. Muusika koos MTÜ Valgusklubi valgusinstallatsioonidega aitab tuua pimedasse veebruarikuusse veidike valgust. 30 Musumägi Tõrvikurongkäik Raekoja platsi ja Vastlapuu valgusinstallatsioon Tallinna talvefestival
ENG / EST / RUS

Tallinna talvefestival

5.-13. veebr. 2018 Tallinn

Festival toimub koostöös Tallinna Kesklinna Valitsusega loomaks atraktiivset ja tegevuspõhist keskkonda nii Tallinna elanikele kui ka külalistele. Muusika koos MTÜ Valgusklubi valgusinstallatsioonidega aitab tuua pimedasse veebruarikuusse veidike valgust.

Tallinna talvefestival

Tallinna Talvefestival motoga "Tõsta pilk ja ava süda" on alates 2006. aastast pööranud tähelepanu abivajajatele meie ühiskonnas.

Traditsioonilisteks kontserdipaikadeks on kujunenud Mustpeade maja, Hopneri maja, Rootsi-Mihkli kirik ja Rahvusraamatukogu. Festival aitab tuua pimedasse veebruarikuusse natuke valgust.

XI Tallinna Talvefestival toimub 5. - 13. veebruarini 2018.

Muusikute fond PLMF korraldab XI Tallinna Talvefestivali, mille raames tähistabfond ka oma
15. tegevusaasta juubelit
. Suurel galakontserdil astuvad publiku ette meie suurepärased kammermuusikud Anna-Liisa Bezrodny, Oliver Kuusik, Andreas Lend, Jaak Lutsoja, Irina Zahharenkova, Marko Martin, Virgo Veldi, Henri Zibo jpt kõrvuti külalisesinejatega Poolast, Argentiinast, Suurbritanniast ja mujalt.

Festivali raames 2006.aastast toimuv traditsiooniline heateo algatus "TÕSTA PILK JA AVA SÜDA" kogub tänavu annetusi selleks, et võimaldada Vanalinna Muusikakoolil 2018.a. toetada senisest enam erivajadustega laste muusikaõpet.


Osta pilet: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/festival/tallinna-talvefestival/xi-tallinna-talvefestival-51944/

Festivali kava:

5. veebruar kell 19.00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja
Pille Lill (sopran)
Sofia Mazar (klaver)
Piletid 15€/7€

6. veebruar kell 19.00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja
Anna-Liisa Bezrodny (viiul) ja sõbrad
Piletid 15€/7€

7. veebruar kell 19.00
Estonia kontserdisaal
PLMF 15. JUUBELI GALA 
Sopranid Pille LillKristina Vähi ja Olga Zaitseva, tenor Oliver Kuusik, bariton Atlan Karp, bassid Pavlo Balakin ja Raiko Raalik, viiuldajad Anna-Liisa Bezrodny (Eesti/Inglismaa), Sigrid Kuulmann ja Kristina Kriit, vioolamängija Yuri Zhislin (Venemaa/Inglismaa), tšellist Andreas Lend, akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon, bandoneoni mängija Marcelo Nisinman (Argentiina), saksofonist Virgo Veldi, trompetimängija Neeme Ots, pianistid Irina Zahharenkova, Marko Martin, Ralf Taal, Johan Randvere, Sofia Mazar (Iisrael) ja Piia Paemurru, klaveritrio HEMEIS ning Baltic Neopolis Virtuosi kvartett (Poola/Eesti)
Piletid 50€/25€/15€

8. veebruar kell 19.00
Hopneri Maja
Marcelo Nisinman (bandoneon, Argentiina)
Baltic Neopolis Virtuosi kvartett (Poola/Eesti)
Piletid 15€/7€

9. veebruar kell 19.00
Hopneri Maja
Marko Martin (klaver)
Kavas: Brahms, Liszt jt
Piletid 15€/7€

 

10. veebruar kell 17.00
Hopneri maja
Andreas Lend (tšello)
Virgo Veldi (saksofon)
Jaak Lutsoja (akordion)
Kavas Indrek Liit´i tangod
Piletid 15€/7€

13. veebruar kell 15.00
Rootsi-Mihkli kirik
NOORED TALENDID
Vaba sissepääs
------------------
koostöös Vanalinna Seltsiga
kell 18.30 
Musumägi
Tõrvikurongkäik Raekoja platsi 
ja Vastlapuu valgusinstallatsioon 

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Tallinna talvefestival

Tallinna talvefestival

Tallinna Talvefestival motoga "Tõsta pilk ja ava süda" on alates 2006 aastast pööranud tähelepanu abivajajatele meie ühiskonnas Festival toimub koostöös Tallinna Kesklinna Valitsusega loomaks atraktiivset ja tegevuspõhist keskkonda nii Tallinna elanikele kui ka külalistele. Muusika koos MTÜ Valgusklubi valgusinstallatsioonidega aitab tuua pimedasse veebruarikuusse veidike valgust.

Tallinna talvefestival

www.festivals.ee © 2015 Estonian Music Festivals »