Mustjala festival Mustjala festival Pikkade traditsioonidega Mustjala muusikafestival kutsub muusikasõpru Saaremaale - imekauni puutumatu loodusega paika, mis on kui loodud puhkamiseks ja kunsti nautimiseks. Siin on, mida vaadata ja kogeda: meri, kadakad, tuulikud, kiviaiad ja rookatused, Saaremaa süvasadam ning eelkõige muidugi kadestamisväärse naljasoonega saarlased ise. Mustjalas valitsev vaikus ja rahu aitavad eemalduda töistest muredest, lõõgastuda, pühenduda iseendale. ee Mustjala festival
ENG / EST / RUS

Mustjala festival

25. juunil - 16. juulil 2023 Mustjala, Saaremaa

Pikkade traditsioonidega Mustjala muusikafestival kutsub muusikasõpru Saaremaale - imekauni puutumatu loodusega paika, mis on kui loodud puhkamiseks ja kunsti nautimiseks. Siin on, mida vaadata ja kogeda: meri, kadakad, tuulikud, kiviaiad ja rookatused, Saaremaa süvasadam ning eelkõige muidugi kadestamisväärse naljasoonega saarlased ise. Mustjalas valitsev vaikus ja rahu aitavad eemalduda töistest muredest, lõõgastuda, pühenduda iseendale.

Mustjala festival

1995. aastast toimuval festivalil kõlab klassikaline ja nüüdismuusika, folk ning dzäss. Kontserdid toimuvad kirikutes, maalilises Tagaranna kalurikülas, Loona ja Pidula mõisates, Ninase puhkekülas ja Saaremaa süvasadamas. Publiku vaieldamatu lemmik on aga 1939. aastal nõukogude sõjaväelaste rajatud Ninase rannakaitsepatarei, mille kõhedutstekitavas õhkonnas on aastate jooksul kõlanud mitmed maailma muusikakultuuri tippteosed.

Mustjala muusikafestivali kunstiliseks
juhiks on Aare Tammesalu

www.mustjalafestival.ee

 

 

September 2023
ETKNRLP
    123
45678910
1112131415 16 17
18192021222324
252627282930 
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Mustjala festival

Mustjala festival

1995 aastast toimuval festivalil kõlab klassikaline ja nüüdismuusika, folk ning dzäss Pikkade traditsioonidega Mustjala muusikafestival kutsub muusikasõpru Saaremaale - imekauni puutumatu loodusega paika, mis on kui loodud puhkamiseks ja kunsti nautimiseks. Siin on, mida vaadata ja kogeda: meri, kadakad, tuulikud, kiviaiad ja rookatused, Saaremaa süvasadam ning eelkõige muidugi kadestamisväärse naljasoonega saarlased ise. Mustjalas valitsev vaikus ja rahu aitavad eemalduda töistest muredest, lõõgastuda, pühenduda iseendale.

Mustjala festival

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »