Muhu tulevikumuusika festival ''Juu Jääb'' Muhu tulevikumuusika festival ''Juu Saaremaa külje all väikesel Muhu saarel asutati festival 1997. Ettevõtmise esmane mõte ja eesmärk on saare hapra, kuid sügava kultuuripärandi hoidmine, arendamine ja tutvustamine, samas seda ka maailmakultuuriga sidudes. Muusikat ilmestavad audiovisuaalsed programmid, kontserdikavad liiguvad klassika, d¾ässi ja world music’i vahel, ent ajalooliste juurte ja kaasaja kunstipüüdluste vaheline side kasvab pidevalt. Ülevaate festivaliaastatest annab 2004 ilmunud CD/DVD kollektsioon “8 aastat muusikafestivali Muhumaal”, mis sisaldab fotogaleriisid ning video- ja audiosalvestusi vabaõhu- ja kirikukontsertidest Muhu tulevikumuusika festival ''Juu Jääb''
ENG / EST / RUS

Muhu tulevikumuusika festival ''Juu Jääb''

2.-5. juulil 2020 Muhu saar, Nautse küla

Saaremaa külje all väikesel Muhu saarel asutati festival 1997. Ettevõtmise esmane mõte ja eesmärk on saare hapra, kuid sügava kultuuripärandi hoidmine, arendamine ja tutvustamine, samas seda ka maailmakultuuriga sidudes. Muusikat ilmestavad audiovisuaalsed programmid, kontserdikavad liiguvad klassika, d¾ässi ja world music’i vahel, ent ajalooliste juurte ja kaasaja kunstipüüdluste vaheline side kasvab pidevalt.

Muhu tulevikumuusika festival ''Juu Jääb''

Festivali korraldab Eesti Saarte Kultuuriühendus
kunstiline juht on Villu Veski

www.juujaab.ee

Maailma on toonud väikesaarele enam kui 400 tunnustatud muusikut Lätist, Leedust, Soomest, Rootsist, USAst, Taanist, Austraaliast, Saksamaalt, Venemaalt, Prantsusmaalt, Brasiiliast, Mongooliast, Hawailt. Üritused toimuvad Muhu ajaloolistes paikades: Katariina kirikus, Nautse Mihkli taluõuel (siia mahub festivali jälgima 800 kuulajat-vaatajat) ja Rehetoas, Pädaste mõisas ja Koguva külas. Festivali asutaja ja hing on siitmailt pärit tuntud Eesti saksofonist Villu Veski. Ülevaate festivaliaastatest annab 2004 ilmunud CD/DVD kollektsioon “8 aastat muusikafestivali Muhumaal”, mis sisaldab fotogaleriisid ning video- ja audiosalvestusi vabaõhu- ja kirikukontsertidest.

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Muhu tulevikumuusika festival ''Juu

Muhu tulevikumuusika festival ''Juu

Festivali korraldab Eesti Saarte Kultuuriühendus kunstiline juht on Villu Veski es1 = 'mailto:info'; es2 = '0;juujaab.ee'; ts1 = 'info@juujaab e&'; ts2 = '#101;'; document Saaremaa külje all väikesel Muhu saarel asutati festival 1997. Ettevõtmise esmane mõte ja eesmärk on saare hapra, kuid sügava kultuuripärandi hoidmine, arendamine ja tutvustamine, samas seda ka maailmakultuuriga sidudes. Muusikat ilmestavad audiovisuaalsed programmid, kontserdikavad liiguvad klassika, d¾ässi ja world music’i vahel, ent ajalooliste juurte ja kaasaja kunstipüüdluste vaheline side kasvab pidevalt.

Muhu tulevikumuusika festival ''Juu Jääb''

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »