Sõru jazz Sõru jazz 15. -18. juunil 2017 toimub Hiiumaal järjekordne Sõru Jazz festival, mis lisaks traditsioonilisele Sõru paadikuurile laieneb ka Orjakule ja Kalana sadamasse. Mõnusa atmosfääriga kontserdipaikades astub kolme päeva jooksul üles suur hulk tuntud ja tunnustatud Eesti muusikuid. Jazzisalongi ning Sõru Jazzi eestvedajad onnäitlejad Pille Lukin-Kangur ja Guido Kangur Sõru jazz
ENG / EST / RUS

Sõru jazz

11.-14. juunil 2020 Sõru paadikuur, Orjaku ja Kalana sadam

15.-18.juunil 2017 toimub Hiiumaal järjekordne Sõru Jazz festival, mis lisaks traditsioonilisele Sõru paadikuurile laieneb ka Orjakule ja Kalana sadamasse. Mõnusa atmosfääriga kontserdipaikades astub kolme päeva jooksul üles suur hulk tuntud ja tunnustatud Eesti muusikuid.

Sõru jazz

Kontakt: Guido Kangur;
Sõru jazzi peakorraldaja
e-post:

www.sorujazz.ee

 „Olen õnnelik, et Sõrust on aastatega kujunenud jazzisõprade kohtumispaik. Tõelised fännid juba teavad, et atmosfäär ja muusika on Sõru Jazzil nii head, etemotsiooni jätkub kauemaks," sõnas Sõru Jazzi peakorraldaja Guido Kangur. „Heale muusikale jaseltskonnale on lisaväärtuseks loomulikult Hiiumaa ise oma ilusate sadamatega ja toredate inimestega, mis kõik kokku ongi kujunenud Sõru Jazzi fenomeniks ja andnud inimestele põhjust siia aastast-aastasse tagasi tulla."

Sõru Jazz (www.sõrujazz.ee) on välja kasvanud esmaspäevastest jazziõhtutest, mis sellest aastast toimuvad Radisson Blu Sky Hotel Tallinna Lounge 24s. Jazzisalongi ning Sõru Jazzi eestvedajad onnäitlejad Pille Lukin-Kangur ja Guido Kangur.

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Sõru jazz

Sõru jazz

Kontakt: Guido Kangur; Sõru jazzi peakorraldaja e-post: es1 = 'mailto:guido'; es2 = ';.kangur@g&'; es3 = '#109;ail com'; ts1 = 'guido.kang'; ts2 = 'ur@gmail.co&'; ts3 = '#x6d;'; document 15.-18.juunil 2017 toimub Hiiumaal järjekordne Sõru Jazz festival, mis lisaks traditsioonilisele Sõru paadikuurile laieneb ka Orjakule ja Kalana sadamasse. Mõnusa atmosfääriga kontserdipaikades astub kolme päeva jooksul üles suur hulk tuntud ja tunnustatud Eesti muusikuid.

Sõru jazz

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »