Mustjala festival Mustjala festival Pikkade traditsioonidega Mustjala muusikafestival kutsub muusikasõpru Saaremaale - imekauni puutumatu loodusega paika, mis on kui loodud puhkamiseks ja kunsti nautimiseks. Siin on, mida vaadata ja kogeda: meri, kadakad, tuulikud, kiviaiad ja rookatused, Saaremaa süvasadam ning eelkõige muidugi kadestamisväärse naljasoonega saarlased ise. Mustjalas valitsev vaikus ja rahu aitavad eemalduda töistest muredest, lõõgastuda, pühenduda iseendale. ee/et/e/uxjbv5 Mustjala festival
ENG / EST / RUS

Mustjala festival

15.-15. juunil 2024 Mustjala, Saaremaa

Pikkade traditsioonidega Mustjala muusikafestival kutsub muusikasõpru Saaremaale - imekauni puutumatu loodusega paika, mis on kui loodud puhkamiseks ja kunsti nautimiseks. Siin on, mida vaadata ja kogeda: meri, kadakad, tuulikud, kiviaiad ja rookatused, Saaremaa süvasadam ning eelkõige muidugi kadestamisväärse naljasoonega saarlased ise. Mustjalas valitsev vaikus ja rahu aitavad eemalduda töistest muredest, lõõgastuda, pühenduda iseendale.

Mustjala festival

1995. aastast toimuval festivalil kõlab klassikaline ja nüüdismuusika, folk ning dzäss. Kontserdid toimuvad kirikutes, maalilises Tagaranna kalurikülas, Loona ja Pidula mõisates, Ninase puhkekülas ja Saaremaa süvasadamas. Publiku vaieldamatu lemmik on aga 1939. aastal nõukogude sõjaväelaste rajatud Ninase rannakaitsepatarei, mille kõhedutstekitavas õhkonnas on aastate jooksul kõlanud mitmed maailma muusikakultuuri tippteosed.

Mustjala muusikafestivali kunstiliseks
juhiks on Aare Tammesalu

www.mustjalafestival.ee

 

 

Laupäeval, 15. juunil 2024 kell 18 esineb Saaremaal Mustjala kooli saalis Eesti Riiklik Sümfooniaorkester (ERSO). Kontserdil kõlavad Liina Sumera teos "Kimäär" (2024), Felix Mendelssohni Viiulikontsert e-moll, op 64 ja Antonín Dvořáki Sümfoonia nr 9 "Uuest maailmast" op 95. Eesti esindusorkestrit juhatab peadirigent Conductor Olari Elts, solistina astub üles viiulikunstnik ja orkestri kontsertmeister Triin Ruubel - Violinist.
Viimati esines ERSO täismõõdus sümfooniakontserdiga Saaremaal aastal 2006.
Korraldajad: MTÜ Loovüksus, Mustjala osavald
Piletid on müügil Piletikeskuses
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Mustjala festival

Mustjala festival

1995 aastast toimuval festivalil kõlab klassikaline ja nüüdismuusika, folk ning dzäss Pikkade traditsioonidega Mustjala muusikafestival kutsub muusikasõpru Saaremaale - imekauni puutumatu loodusega paika, mis on kui loodud puhkamiseks ja kunsti nautimiseks. Siin on, mida vaadata ja kogeda: meri, kadakad, tuulikud, kiviaiad ja rookatused, Saaremaa süvasadam ning eelkõige muidugi kadestamisväärse naljasoonega saarlased ise. Mustjalas valitsev vaikus ja rahu aitavad eemalduda töistest muredest, lõõgastuda, pühenduda iseendale.

Mustjala festival

www.festivals.ee © 2024 Estonian Music Festivals »