Tallinn Kammermuusika Festival Tallinn Kammermuusika Festival Tallinna Kammermuusika Festivalist on saanud traditsioon ja ta kuulub Eesti klassikalise muusika tippsündmuste hulka. 2005. aastal loodud väärtmuusika festival on koondatud ühte nädalasse ning annab publikule võimaluse nautida suurel hulgal nii Eesti kui ka välismaa tippmuusikute esinemisi, kaunistades ja rikastades seeläbi Tallinna ning kogu Eesti kultuuripilti. ee tel: +3725114077 Tallinn Kammermuusika Festival
ENG / EST / RUS

Tallinn Kammermuusika Festival

23.-30. augustil 2024 Tallinn

Tallinna Kammermuusika Festivalist on saanud traditsioon ja ta kuulub Eesti klassikalise muusika tippsündmuste hulka. 2005. aastal loodud väärtmuusika festival on koondatud ühte nädalasse ning annab publikule võimaluse nautida suurel hulgal nii Eesti kui ka välismaa tippmuusikute esinemisi, kaunistades ja rikastades seeläbi Tallinna ning kogu Eesti kultuuripilti.

Tallinn Kammermuusika Festival
Tallinna Kammermuusika Festival 2020 Festivali gala Camilla Nylund.
Tallinn Kammermuusika Festival

Festivali korraldab: Muusikute fond PLMF
Festivali kunstiline juht  - Anna-Liisa Bezrodny
E-post:
www.tallinnkammerfest.ee
tel: +3725114077

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695

Kodulehe tegemine aara.ee

Tallinn Kammermuusika Festival

Tallinn Kammermuusika Festival

Tallinna Kammermuusika Festival 2020 Festivali gala Camilla Nylund Festivali korraldab: Muusikute fond PLMF Festivali kunstiline juht - Anna-Liisa Bezrodny E-post: es1 = 'mailto:tallinnkam'; es2 = 'd;erfestival'; es3 = ';@gmail Tallinna Kammermuusika Festivalist on saanud traditsioon ja ta kuulub Eesti klassikalise muusika tippsündmuste hulka. 2005. aastal loodud väärtmuusika festival on koondatud ühte nädalasse ning annab publikule võimaluse nautida suurel hulgal nii Eesti kui ka välismaa tippmuusikute esinemisi, kaunistades ja rikastades seeläbi Tallinna ning kogu Eesti kultuuripilti.

Tallinn Kammermuusika Festival

www.festivals.ee © 2024 Estonian Music Festivals »