Tallinna talvefestival Tallinna talvefestival Tallinna Talvefestival tuleb heateoalgatusega "Tõsta pilk ja ava süda!" SOS Lasteküla toetuseks. Festival toob pimedasse veebruarikuusse pisut valgust ning ootab kontserdipublikut nii Rootsi-Mihkli kirikusse, Tallinna Filharmoonia Mustpeade Majja ning lõppkontserdile Kaarli kirikusse! ee Tallinna talvefestival
ENG / EST / RUS

Tallinna talvefestival

14.-21. veebr. 2021 Tallinn

Tallinna Talvefestival tuleb heateoalgatusega "Tõsta pilk ja ava süda!" SOS Lasteküla toetuseks. Festival toob pimedasse veebruarikuusse pisut valgust ning ootab kontserdipublikut nii Rootsi-Mihkli kirikusse, Tallinna Filharmoonia Mustpeade Majja ning lõppkontserdile Kaarli kirikusse!

Tallinna talvefestival

2021a. festivalil esinevad mitmed Eesti tipptegijad nagu Irina Zahharenkova, Maria Veretenina, Andreas Lend, Virgo Veldi ja teised. Lõppkontserdil, mis on pühendatud Jaan Räätsale, astuvad üles RO Estonia Poistekoor ja Noormeestekoor ning viiuliansambel Võlukeeled.

2021. aastal jätkame Talvefestivali raames SOS Lasteküla toetamist andekatele lastele muusikainstrumentide soetamisel ning senisest rohkema muusikateraapia võimaldamisel.

Festivali kunstiline juht on Pille Lill ning toetajad Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital, Tallinna Kultuuriamet, Holm, Metaprint ja Selver.

 

Pileteid saab osta siit:  https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/festival/xiv-tallinna-talvefestival-tallinn-winter-festival-73273/

 

Festivali korraldaja: Muusikute fond PLMF
E-post:
Koduleht: www.plmf.ee

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Tallinna talvefestival

Tallinna talvefestival

2021a f estivalil esinevad mitmed Eesti tipptegijad nagu Irina Zahharenkova, Maria Veretenina, Andreas Lend, Virgo Veldi ja teised Tallinna Talvefestival tuleb heateoalgatusega "Tõsta pilk ja ava süda!" SOS Lasteküla toetuseks. Festival toob pimedasse veebruarikuusse pisut valgust ning ootab kontserdipublikut nii Rootsi-Mihkli kirikusse, Tallinna Filharmoonia Mustpeade Majja ning lõppkontserdile Kaarli kirikusse!

Tallinna talvefestival

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »