Tallinna talvefestival Tallinna talvefestival Tallinna Talvefestival tuleb heateoalgatusega "Tõsta pilk ja ava süda!" Alates 2006. aastast on festival pööranud tähelepanu abivajajatele meie ühiskonnas. Festival toob pimedasse veebruarikuusse pisut valgust ning kontserdid toimuvad traditsiooniliselt Tallinna Raekojas, Tallinna Filharmoonia saalis (Mustpeade Majas) ja Rootsi-Mihkli ning Kaarli kirikus. ee Tallinna talvefestival
ENG / EST / RUS

Tallinna talvefestival

11.-20. veebr. 2022 Tallinn

Tallinna Talvefestival tuleb heateoalgatusega "Tõsta pilk ja ava süda!" Alates 2006. aastast on festival pööranud tähelepanu abivajajatele meie ühiskonnas. Festival toob pimedasse veebruarikuusse pisut valgust ning kontserdid toimuvad traditsiooniliselt Tallinna Raekojas, Tallinna Filharmoonia saalis (Mustpeade Majas) ja Rootsi-Mihkli ning Kaarli kirikus.

Tallinna talvefestival

Festivalil annavad igal aastal unustamatuid kontserte mitmed suurepärased külalisesinejad välismaalt kõrvuti väljapaistvate ja tunnustatud Eesti muusikutega, kellega PLMF on järjepidevalt 15 aastat koostööd teinud. Üles astuvad Irina Zahharenkova, Peeter Margus, Lukas Gedvilas (LIT), Kadi Jürgens, Hein Boterberg (BEL), Valle-Rasmus Roots, Tähe-Lee Liiv, József Balog (HUN), Virgo Veldi, Toomas Vavilov, Aksel Kolstad (NOR), ETV Tütarlastekoor, klarneti- ja keelpillikvartett. Kontserdid toimuvad traditsiooniliselt Tallinna Raekojas, Tallinna Filharmoonia saalis (Mustpeade Majas) ja Rootsi-Mihkli ning Kaarli kirikus. 
Alates 2006. aastast on festival pööranud tähelepanu abivajajatele meie ühiskonnas. 2022. aasta kampaania "TÕSTA PILK JA AVA SÜDA“ kogub vahendeid Pahkla intellektipuudega inimeste külakogukonna küünalde valmistamise töökojale kvaliteetsete töövahendite ja küünlavaha sulatamise seadmete uuendamiseks. PLMF annetab selleks 25% festivali piletitulust ning kutsume häid inimesi ja organisatsioone ostma nii festivali pileteid kui ka annetama: MTÜ Muusikute täiendõppe keskus, EE037700771003227591, AS LHV Pank, märgusõnaga „Tõsta pilk ja ava süda“.

 

Festivali korraldaja: Muusikute fond PLMF
E-post:
Koduleht: www.plmf.ee

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Tallinna talvefestival

Tallinna talvefestival

Festivalil annavad igal aastal unustamatuid kontserte mitmed suurepärased külalisesinejad välismaalt kõrvuti väljapaistvate ja tunnustatud Eesti muusikutega, kellega PLMF on järjepidevalt 15 aastat koostööd teinud Üles astuvad Irina Zahharenkova, Peeter Margus, Lukas Gedvilas (LIT), Kadi Jürgens, Hein Boterberg (BEL), Valle-Rasmus Roots, Tähe-Lee Liiv, József Balog (HUN), Virgo Veldi, Toomas Vavilov, Aksel Kolstad (NOR), ETV Tütarlastekoor, klarneti- ja keelpillikvartett Tallinna Talvefestival tuleb heateoalgatusega "Tõsta pilk ja ava süda!" Alates 2006. aastast on festival pööranud tähelepanu abivajajatele meie ühiskonnas. Festival toob pimedasse veebruarikuusse pisut valgust ning kontserdid toimuvad traditsiooniliselt Tallinna Raekojas, Tallinna Filharmoonia saalis (Mustpeade Majas) ja Rootsi-Mihkli ning Kaarli kirikus.

Tallinna talvefestival

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »