Tallinna talvefestival Tallinna talvefestival Festival toob pimedasse veebruarikuusse pisut valgust ning ootab kontserdipublikut nii nii Kaarli ja Rootsi-Mihkli kirikusse kui ka Tallinna Raekotta ja Hopneri Majja! Festivali kunstiline juht on ooperilaulja Pille Lill. ee Tallinna talvefestival
ENG / EST / RUS

Tallinna talvefestival

12.-26. veebr. 2021 Tallinn

Festival toob pimedasse veebruarikuusse pisut valgust ning ootab kontserdipublikut nii nii Kaarli ja Rootsi-Mihkli kirikusse kui ka Tallinna Raekotta ja Hopneri Majja!
Festivali kunstiline juht on ooperilaulja Pille Lill.

Tallinna talvefestival

Tallinna Talvefestival motoga "Tõsta pilk ja ava süda" on alates 2006. aastast pööranud tähelepanu abivajajatele meie ühiskonnas. 2020. aastal toimub kampaania noorte annete stipendiumifondi toetuseks.

Festivali korraldaja: Muusikute fond PLMF
E-post:
Koduleht: www.plmf.ee

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Tallinna talvefestival

Tallinna talvefestival

Tallinna Talvefestival motoga "Tõsta pilk ja ava süda" on alates 2006 aastast pööranud tähelepanu abivajajatele meie ühiskonnas Festival toob pimedasse veebruarikuusse pisut valgust ning ootab kontserdipublikut nii nii Kaarli ja Rootsi-Mihkli kirikusse kui ka Tallinna Raekotta ja Hopneri Majja!Festivali kunstiline juht on ooperilaulja Pille Lill.

Tallinna talvefestival

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »