IDee Jazz IDee Jazz Värsketest ideedest sündinud ja avatud meeltele loodud muusikaga IDeeJazz kestab traditsiooniliselt kolm päeva. Kontserdid toimuvad neljas Tartule olulises paigas - Tartu Jazzklubis, Tartu Uues Teatris, Genialistide klubis ja AHHAA Keskuses. IDeeJazzi programmis kuuleb heakõlalist ja kaasahaaravat muusikat nii mitme põlvkonna säravate Eesti tipptegijate kui ka silmapaistvate muusikatudengite vahendusel. Festivali nimest: IDeeJazz, see on Eesti jazzi ja rütmimuusika pidu. ID - identiteet; ee - Eesti maakood ISO 3166 standardi järgi; idee - vanakreeka kl. "vaade, kuju, väljanägemine", Platoni järgi "tabatav hinge silmale"; jazz - tähistab avatust, spontaansust ja teadlikkust, mitte niivõrd muusikastiili selle kitsalt traditsioonilises mõttes. ee IDee Jazz
ENG / EST / RUS

IDee Jazz

5.-7. nov. 2020 Tartu, Tallinn

Värsketest ideedest sündinud ja avatud meeltele loodud muusikaga IDeeJazz kestab traditsiooniliselt kolm päeva. Kontserdid toimuvad neljas Tartule olulises paigas - Tartu Jazzklubis, Tartu Uues Teatris, Genialistide klubis ja AHHAA Keskuses. IDeeJazzi programmis kuuleb heakõlalist ja kaasahaaravat muusikat nii mitme põlvkonna säravate Eesti tipptegijate kui ka silmapaistvate muusikatudengite vahendusel.

Festivali nimest:
IDeeJazz, see on Eesti jazzi ja rütmimuusika pidu.
ID - identiteet;
ee - Eesti maakood ISO 3166 standardi järgi;
idee - vanakreeka kl. "vaade, kuju, väljanägemine", Platoni järgi "tabatav hinge silmale";
jazz - tähistab avatust, spontaansust ja teadlikkust, mitte niivõrd muusikastiili selle kitsalt traditsioonilises mõttes.

IDee Jazz

Festivali kunstiline juht on Oleg Pissarenko

www.ideejazz.ee

 

Aprill 2021
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122 23 24 25
26 27 28 29 30   
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

IDee Jazz

IDee Jazz

Festivali kunstiline juht on Oleg Pissarenko es1 = 'mailto:info@'; es2 = '05;deejazz.ee'; ts1 = 'info@ideej'; ts2 = 'azz.ee'; document write(' '+ts1+ts2+' '); info[no-Smpam)@ideejazz.ee www Värsketest ideedest sündinud ja avatud meeltele loodud muusikaga IDeeJazz kestab traditsiooniliselt kolm päeva. Kontserdid toimuvad neljas Tartule olulises paigas - Tartu Jazzklubis, Tartu Uues Teatris, Genialistide klubis ja AHHAA Keskuses. IDeeJazzi programmis kuuleb heakõlalist ja kaasahaaravat muusikat nii mitme põlvkonna säravate Eesti tipptegijate kui ka silmapaistvate muusikatudengite vahendusel. Festivali nimest:IDeeJazz, see on Eesti jazzi ja rütmimuusika pidu.ID - identiteet;ee - Eesti maakood ISO 3166 standardi järgi;idee - vanakreeka kl. "vaade, kuju, väljanägemine", Platoni järgi "tabatav hinge silmale"; jazz - tähistab avatust, spontaansust ja teadlikkust, mitte niivõrd muusikastiili selle kitsalt traditsioonilises mõttes.

IDee Jazz

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »