IDee Jazz IDee Jazz Värsketest ideedest sündinud ja avatud meeltele loodud muusikaga IDeeJazz kestab traditsiooniliselt kolm päeva. Kontserdid toimuvad neljas Tartule olulises paigas - Tartu Jazzklubis, Tartu Uues Teatris, Genialistide klubis ja AHHAA Keskuses. IDeeJazzi programmis kuuleb heakõlalist ja kaasahaaravat muusikat nii mitme põlvkonna säravate Eesti tipptegijate kui ka silmapaistvate muusikatudengite vahendusel. Festivali nimest: IDeeJazz, see on Eesti jazzi ja rütmimuusika pidu. ID - identiteet; ee - Eesti maakood ISO 3166 standardi järgi; idee - vanakreeka kl. "vaade, kuju, väljanägemine", Platoni järgi "tabatav hinge silmale"; jazz - tähistab avatust, spontaansust ja teadlikkust, mitte niivõrd muusikastiili selle kitsalt traditsioonilises mõttes. ee IDee Jazz
ENG / EST / RUS

IDee Jazz

5.-7. nov. 2020 Tartu, Tallinn

Värsketest ideedest sündinud ja avatud meeltele loodud muusikaga IDeeJazz kestab traditsiooniliselt kolm päeva. Kontserdid toimuvad neljas Tartule olulises paigas - Tartu Jazzklubis, Tartu Uues Teatris, Genialistide klubis ja AHHAA Keskuses. IDeeJazzi programmis kuuleb heakõlalist ja kaasahaaravat muusikat nii mitme põlvkonna säravate Eesti tipptegijate kui ka silmapaistvate muusikatudengite vahendusel.

Festivali nimest:
IDeeJazz, see on Eesti jazzi ja rütmimuusika pidu.
ID - identiteet;
ee - Eesti maakood ISO 3166 standardi järgi;
idee - vanakreeka kl. "vaade, kuju, väljanägemine", Platoni järgi "tabatav hinge silmale";
jazz - tähistab avatust, spontaansust ja teadlikkust, mitte niivõrd muusikastiili selle kitsalt traditsioonilises mõttes.

IDee Jazz

Festivali kunstiline juht on Oleg Pissarenko

www.ideejazz.ee

 

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

IDee Jazz

IDee Jazz

Festivali kunstiline juht on Oleg Pissarenko es1 = 'mailto:info'; es2 = '@ideejazz.ee'; ts1 = 'info@idee&'; ts2 = '#106;azz ee'; document Värsketest ideedest sündinud ja avatud meeltele loodud muusikaga IDeeJazz kestab traditsiooniliselt kolm päeva. Kontserdid toimuvad neljas Tartule olulises paigas - Tartu Jazzklubis, Tartu Uues Teatris, Genialistide klubis ja AHHAA Keskuses. IDeeJazzi programmis kuuleb heakõlalist ja kaasahaaravat muusikat nii mitme põlvkonna säravate Eesti tipptegijate kui ka silmapaistvate muusikatudengite vahendusel. Festivali nimest:IDeeJazz, see on Eesti jazzi ja rütmimuusika pidu.ID - identiteet;ee - Eesti maakood ISO 3166 standardi järgi;idee - vanakreeka kl. "vaade, kuju, väljanägemine", Platoni järgi "tabatav hinge silmale"; jazz - tähistab avatust, spontaansust ja teadlikkust, mitte niivõrd muusikastiili selle kitsalt traditsioonilises mõttes.

IDee Jazz

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »