Festival Orient Festival Orient Baltimaade esimene ja seni ainus festival, mis on pühendunud üksnes autentsele Euroopa-välisele, eelkõige Aasia muusikale Sageli on festivali teema olnud inspireeritud korraldusmeeskonna vahetustest kokkupuudetest ühe või teise piirkonna muusikutega. Nõnda oli näiteks 2009. aasta festival alapealkirjaga "Siiditee sõnum" otseses seoses ekspeditsiooniga "Siiditee Tuur 2007". Samuti oli 2011. aasta festival "Kõrged kultuurid" saanud tugeva tõuke festivali korraldajate rändudest Tiibetisse, Ladakhi, Nepali, Bhutani, Arunachal Pradeshi, Põhja-Pakistani ja teistele mägialadele. 2015. aasta festival sai inspiratsiooni ekspeditsioonist “African Round” Seega, festivali ideestik ja programm pole kokku "komponeeritud" büroos kirjutuslaua ja kompuutri taga, vaid see on mägipiirkondade tegelikkus ise. Järgmise festivali peaesinejad: Isa Seraphim oma Assüüria munkade kooriga, Sufi keerlevad dervišid, Jaapani taiko trummarid koos Shingon pressteriga, inuittide kurgulauljate rühmitus Silla Kanada arktilisest piirkonnast Festival Orient
ENG / EST / RUS

Festival Orient

16.-25. augustil 2024 Tallinn, Tartu

Baltimaade esimene ja seni ainus festival, mis on pühendunud üksnes autentsele Euroopa-välisele, eelkõige Aasia muusikale
Sageli on festivali teema olnud inspireeritud korraldusmeeskonna vahetustest kokkupuudetest ühe või teise piirkonna muusikutega. Nõnda oli näiteks 2009. aasta festival alapealkirjaga "Siiditee sõnum" otseses seoses ekspeditsiooniga "Siiditee Tuur 2007". Samuti oli 2011. aasta festival "Kõrged kultuurid" saanud tugeva tõuke festivali korraldajate rändudest Tiibetisse, Ladakhi, Nepali, Bhutani, Arunachal Pradeshi, Põhja-Pakistani ja teistele mägialadele. 2015. aasta festival sai inspiratsiooni ekspeditsioonist “African Round”
Seega, festivali ideestik ja programm pole kokku "komponeeritud" büroos kirjutuslaua ja kompuutri taga, vaid see on mägipiirkondade tegelikkus ise.

Festival Orient

www.festivalorient.com

Festival 2024: festival on osa Euroopa kultuuripealinnast, keskendudes mitte-Euroopa kultuuridest pärit pühadele riitustele. Kõik esinejad on autentsed ja Põlva Kultuurikeskuse taevapargi pühitsemise läbiviimisel on nad kõik oma traditsiooni kohaselt volitatud seda tegema. Ütlematagi selge, et sellised riitused on tavaliselt ka väga kunstilisel tasemel.

Järgmise festivali peaesinejad:
Isa Seraphim oma Assüüria munkade kooriga, Sufi keerlevad dervišid, Jaapani taiko trummarid koos Shingon pressteriga, inuittide kurgulauljate rühmitus Silla Kanada arktilisest piirkonnast.

September 2023
ETKNRLP
    123
45678910
1112131415 16 17
18192021222324
252627282930 
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Festival Orient

Festival Orient

www festivalorient Baltimaade esimene ja seni ainus festival, mis on pühendunud üksnes autentsele Euroopa-välisele, eelkõige Aasia muusikaleSageli on festivali teema olnud inspireeritud korraldusmeeskonna vahetustest kokkupuudetest ühe või teise piirkonna muusikutega. Nõnda oli näiteks 2009. aasta festival alapealkirjaga "Siiditee sõnum" otseses seoses ekspeditsiooniga "Siiditee Tuur 2007". Samuti oli 2011. aasta festival "Kõrged kultuurid" saanud tugeva tõuke festivali korraldajate rändudest Tiibetisse, Ladakhi, Nepali, Bhutani, Arunachal Pradeshi, Põhja-Pakistani ja teistele mägialadele. 2015. aasta festival sai inspiratsiooni ekspeditsioonist “African Round” Seega, festivali ideestik ja programm pole kokku "komponeeritud" büroos kirjutuslaua ja kompuutri taga, vaid see on mägipiirkondade tegelikkus ise.

Festival Orient

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »