Eivere klaverifestival Eivere klaverifestival Festival sai alguse 2013. aasta suvel tihedas koostöös Eivere mõisaga. Kaunis mõisasaalis asetseval Bösendorfer kontsertklaveril on esinenud eelmistel festivalidel suurepärased pianistid Jaapanist ja Eestist. Festivali kunstiliseks juhiks on ooperilaulja Pille Lill ning korraldajaks Muusikute fond PLMF Eivere klaverifestival
ENG / EST / RUS

Eivere klaverifestival

4.-7. augustil 2022 Eivere mõis, kesk-Eestis

Festival sai alguse 2013. aasta suvel tihedas koostöös Eivere mõisaga. Kaunis mõisasaalis asetseval Bösendorfer kontsertklaveril on esinenud eelmistel festivalidel suurepärased pianistid Jaapanist ja Eestist.

Eivere klaverifestival

Festivali korraldab: Muusikute fond PLMF
E-post:
Koduleht: www.plmf.ee
Festivali kunstiline juht: Pille Lill
Tel: +372 5114077

Kaunis mõisasaalis asetseval Bösendorfer kontsertklaveril on esinenud pianistid Jaapanist – Izumi Tateno, Yuko Yoshioka, Ayumi Hirahara, Haruyo Kubo, Emiko Mizuki, Shihoko Iino, Sae lida,Tetsuro Hagiu ja Takahiro Akiba, Armeenia pianist Anahit Nersesjan, Eesti tipp-pianist – Irina Zahharenkova, Age Juurikas, Ralf Taal ja Marko Martin ning noored andekad klaverimängijad Mihkel Poll, Kristi Kapten, Johan Randvere ja Kristiina Rokashevich. Festivali kunstiliseks juhiks on ooperilaulja Pille Lill ning korraldajaks Muusikute fond PLMF.

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Eivere klaverifestival

Eivere klaverifestival

Festivali korraldab: Muusikute fond PLMF E-post: es1 = 'mailto:plm&'; es2 = '#x66;@plmf.ee'; ts1 = 'plmf@plmf.e '; ts2 = '1;'; document write(' '+ts1+ts2+' '); plmf[no-Smpam)@plmf.ee Koduleht: www Festival sai alguse 2013. aasta suvel tihedas koostöös Eivere mõisaga. Kaunis mõisasaalis asetseval Bösendorfer kontsertklaveril on esinenud eelmistel festivalidel suurepärased pianistid Jaapanist ja Eestist.

Eivere klaverifestival

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »