Kassari kitarrid Kassari kitarrid Kassari Kitarrid on leidnud publiku seas väga sooja vastuvõtu. Festivali eesmärk on pakkuda publikule parimat kvaliteeti kitarrimuusika vallas ning intiimsemat atmosfääri, mis sobib kokku Kassari saare õhustikuga ja loob kuulaja jaoks meeldivad tingimused suviseks helikunsti nautimiseks. Kontserdid toimuvad Orjaku külamajas, Kassari kabelis ja Kassari rahvamajas. write(' '+ts1+ts2+' '); mart[no-Smpam)enkross@me.com Kassari kitarrid
ENG / EST / RUS

Kassari kitarrid

2.-5. juulil 2020 Hiiumaa

Kassari Kitarrid on leidnud publiku seas väga sooja vastuvõtu. Festivali eesmärk on pakkuda publikule parimat kvaliteeti kitarrimuusika vallas ning intiimsemat atmosfääri, mis sobib kokku Kassari saare õhustikuga ja loob kuulaja jaoks meeldivad tingimused suviseks helikunsti nautimiseks. Kontserdid toimuvad Orjaku külamajas, Kassari kabelis ja Kassari rahvamajas.

Kassari kitarrid

Festivali korraldab: Krossi Talu Loominguline Keskus
Kunstiline juht: Märten Kross
e-mail:


EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Kassari kitarrid

Kassari kitarrid

Festivali korraldab: Krossi Talu Loominguline Keskus Kunstiline juht: Märten Kross e-mail: es1 = 'mailto:marte'; es2 = 'nkross@me&'; es3 = '#x2e;com'; ts1 = 'martenkro&'; ts2 = '#115;s@me.com'; document write(' '+ts1+ts2+' '); mart[no-Smpam)enkross@me.com Kassari Kitarrid on leidnud publiku seas väga sooja vastuvõtu. Festivali eesmärk on pakkuda publikule parimat kvaliteeti kitarrimuusika vallas ning intiimsemat atmosfääri, mis sobib kokku Kassari saare õhustikuga ja loob kuulaja jaoks meeldivad tingimused suviseks helikunsti nautimiseks. Kontserdid toimuvad Orjaku külamajas, Kassari kabelis ja Kassari rahvamajas.

Kassari kitarrid

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »